EST Maainfo Kalender Maainfo Kalendri sissekanded
 
 
Maamajanduse analüüsi osakond | Maaelu võrgustikutöö osakond
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Kalendri sissekanded
Maainfo

Kalendri sissekanded

   

 

2019

Kalender:  RSS
 
23.07.2019 Maaeluvõrgustik Ave Bremse, Maaeluvõrgustik: MAAELUVÕRGUSTIK: Avatud talude päeva ringsõit Soome maaeluvõrgustiku partneritele

Toimumisaeg Toimumiskoht Nimi
12.12.2019–13.12.2019 Carl Schmidt’i Maja, Kesk 4, Põltsamaa MES ja EMU: Koolitus "Põllumajandusettevõtte juhtimine konsulendile: Tootmisprotsesside juhtimine"
03.12.2019–04.12.2019 Brüssel, Belgia ENRD: Konverents "Pärast 2020: Kohalik tegutsemine muutuvas maailmas"
28.11.2019 Lääne-Virumaa PARTNERID: Ühisprojekti "Mahetooraine Põhja-Eesti toidukultuuris" 11. töötuba
27.11.2019 Brüssel, Belgia ENRD: Töögrupp "Elavad maapiirkonnad - Töökohad maal"
26.11.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER infopäev (2019/2)
25.11.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
22.11.2019 Rakvere Aqva Spa hotelli konverentsikeskus EPKK: Lihaveisekasvatuse aastakonverents
22.11.2019 Rakvere Aqva Spa hotelli konverentsikeskus EPKK: Seakasvatuse aastakonverents
22.11.2019 Tallinn, Maaeluministeerium MAAELUVÕRGUSTIK: TEADLASE VAADE - 7.loeng
20.11.2019–22.11.2019 Opatija, Horvaatia HORVAATIA MAAELUVÕRGUSTIK: I rahvusvaheline konverents "LEADER/CLLD lähenemise praktilised ja teoreetilised tagajärjed Kagu-Euroopas"
17.11.2019–21.11.2019 Gruusia, Kakheti piirkond MAAELUVÕRGUSTIK: Õppereis "LEADER lähenemine Gruusias"
15.11.2019 Pärnumaa MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Rohelise Jõemaa Koostöökogu ja Pärnu Lahe Partnerluskogu
13.11.2019 Swissôtel, Tallinn MAAELUMINISTEERIUM: Konverents "Põllumajandus, kalandus ja maaelu: eile, täna ja homme"
11.11.2019–15.11.2019 Hispaania LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti 5*Nature õppereis
11.11.2019 Harjumaa MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Põhja-Harju Koostöökogu
07.11.2019 Lääne-Virumaa PARTNERID: Ühisprojekti "Et töö ei tapaks tegijat" esimene õpituba
07.11.2019 Tallinn, Maaeluministeerium MAAELUVÕRGUSTIK: ümarlaud "Naised maal - ootused ja lahendused"
06.11.2019–09.11.2019 Candáse küla, Carreño, Hispaania EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: 4. Euroopa Maapäev
05.11.2019–06.11.2019 Tallinn MAAELUVÕRGUSTIK: Koolitus "Innovatsioon ja võrgustikud"
05.11.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER infopäev (2019/2) - UUS KUUPÄEV 26.11.2019
01.11.2019 Tartu, Eesti Rahva Muuseum, EPA2019 raames EPKK: Lamba- ja kitsekasvatajate aastakonverents 2019
01.11.2019 Jõgevamaa Koostöökoda ja Tartumaa Arendusselts MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused Jõgevamaa Koostöökoda ja Tartumaa Arendusselts
31.10.2019–01.11.2019 Eesti Rahva Muuseum, Muuseumi tee 2, Tartu EPKK: Eesti Põllumajanduse Aastanäitus EPA2019
31.10.2019 Tartu, Eesti Rahva Muuseum EESTI AIANDUSLIIT: VI Aianduse visioonikonverents
30.10.2019 Noblessneri valukoda, Tallinn EMPL: Rahvusvaheline konverents "Mets"
30.10.2019–01.11.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Koolitusprogramm tegutsevatele ettevõtjatele
30.10.2019 Järvamaa MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Lõuna-Järvamaa Koostöökogu ja Järva Arengu Partnerid
30.10.2019 Veebiseminar ÄRIPÄEV.EE: Veebiseminar "Metsanduse maksuseminar - FIE-st metsaomanikule"
29.10.2019–30.10.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna projekti seminar
29.10.2019–30.10.2019 Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Koolitused "Pildi- ja videotöötluse ning sotsiaalmeedia kasutamine turunduses"
29.10.2019 Pärnumaa PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU: Romantilise Rannatee TULEVIKUSEMINAR
25.10.2019 Võrumaa MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Võrumaa Partnerluskogu
24.10.2019–25.10.2019 Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Külas on Soome tegevusgrupp
24.10.2019 Pirita messikeskuse B-halli konverentsiruum, Tallinn TOIDULIIT: 6. Koostöö konverents "Muutused viivad edasi"
23.10.2019–25.10.2019 Eesti Näituste messikeskus, Pirita tee 28, Tallinn TALLINNA TOIDUMESS 2019
23.10.2019 PAIK ja Peipsi Alutaguse Koostöökoda MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: PAIK ja Peipsi Alutaguse Koostöökoda
22.10.2019 Sofi talu, Tatra küla, Tartumaa MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (2/2)
22.10.2019 Tartu, Raadimõisa Hotell MAAELUVÕRGUSTIK: Teabepäev konsulentidele
22.10.2019 Riigikogu konverentsikeskus, Lossi plats 1a, Tallinn EPKK: Konverents "Aasta Põllumees 2019” tuleviku põllumajandus ja keskkonnahoid
21.10.2019 Brüssel, Belgia EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Euroopa maaeluvõrgustike juhtrühma 12. töökohtumine
19.10.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Piiriveere Leader ringsõit Lõuna-Järvamaal
19.10.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: 2019 taotlusvooru hindamiskoosolek
19.10.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Üldkoosolek
18.10.2019 Mulgimaa Arenduskoda ja Võrtsjärve Ühendus MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Mulgimaa Arenduskoda ja Võrtsjärve Ühendus
18.10.2019–15.11.2019 Carl Schmidt’i Maja, Kesk 4, Põltsamaa MES ja EMU: Koolitus "Põllumajandusettevõtte juhtimine konsulendile: Äri- ja turundusstrateegiad"
18.10.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Ettevõtlus meetme hindamiskomisjoni koosolek
18.10.2019 Eesti Rahva Muuseum, Muuseumi tee 2, Tartu MAAÜLIKOOL: Visioonikonverents "Tarkus toidab - 100 aastat emakeelset põllumajanduslikku kõrgharidust"
17.10.2019 Brüssel, Belgia ENRD: Arukate külade LEADER teemaline töötuba
17.10.2019 V-spa hotelli konverentsikeskus, Tartu ÄRIPÄEV.EE: Konverents "Puidutööstuse Äriplaan 2020"
17.10.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
17.10.2019–18.10.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti “Nuoret seprat-noored sõbrad” lõpuseminar
17.10.2019 Teaduse 4/6 saal, Saku, Harjumaa PMK: Põllumajandusuuringute Keskuse aastapäeva seminar
16.10.2019 Valmiera, Läti EESTI MAATURISMI ÜHING: Liivimaa Toidutee juhtkomisjoni 4. töökohtumine
16.10.2019 Kodukant Läänemaa ja Raplamaa Partnerluskogu MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Kodukant Läänemaa ja Raplamaa Partnerluskogu
16.10.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: 2019 taotlusvooru hindamiskoosolek
16.10.2019–17.10.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti partnerite õppereis Võrumaale
15.10.2019 Linnamäe, Läänemaa MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (1/2)
15.10.2019 Budapest, Ungari EIT Innovatsiooni Foorum
14.10.2019 Saarte Koostöökogu MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastus Saarte Koostöökogu
14.10.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Hindamiskoosolek
11.10.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A MAAÜLIKOOL: Ühistegevuse konverents "Turundamine - kaubamärgi loomine ja turule toomine"
10.10.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
10.10.2019 Lääne-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Pealinnast piirilinna” töökoosolek
10.10.2019 Roosna-Alliku, Järvamaa JÄRVA ARENGU PARTNERID: Infotund ettevõtjatele
10.10.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
09.10.2019 Partnerid ja Arenduskoda piirkond MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastus Partnerid ja Arenduskoda
09.10.2019 PARTNERID: Üldkoosolek
09.10.2019 Roosna-Alliku, Järvamaa LEADER LIIT: Juhatuse koosolek
09.10.2019 Rapla, Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
08.10.2019 Ida-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti „Ettevõtjate võrgustamine“ õppereis
08.10.2019 Tartu, Kreutzwaldi 56, III korrus (Maaülikooli Avatud Ülikool, nn tehnikamaja) PMK: Innovatsioonirühmade fookusgrupp teadmussiirde teemal
08.10.2019 Järvamaa, Hindreku talu kaminasaal MAAELUVÕRGUSTIK: Tagasiside pärastlõuna avatud talude päeva piirkondlikele koordinaatoritele ja korraldusmeeskonnale
08.10.2019 Haapsalu, Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Üldkoosolek
07.10.2019 Maamehe Golfi Talu, Tiri küla, Võrumaa MAAÜLIKOOL: Infopäev "Ühistu omanik on ühistu liige"
07.10.2019–10.10.2019 Soome HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: OFF GRID projekti koosolek
07.10.2019–13.10.2019 üle Eesti MAAKONDLIKUD ARENDUSKESKUSED: 14. Ettevõtlusnädal 2019
07.10.2019–10.10.2019 Brüssel, Belgia EUROOPA KOMISJON: 17. Euroopa piirkondade ja linnade nädal (European Week of Regions and Cities)
07.10.2019–13.10.2019 Jõgevamaa JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Jõgevamaa katab laua
06.10.2019 NELJA VALLA KOGU: Investeeringuprojektide ülevaatamine
05.10.2019 Tartu Lõunakeskus, Tartu, Tartumaa Eesti Toidu Pidu 2019
04.10.2019 AQVA Konverentsikeskus, Rakvere EPKK: Konverents "Väikekäitlejad - kas tüütud putukad või piimanduse mitmekesistajad"
04.10.2019 Kreutzwaldi 1a, Eesti Maaülikooli peahoone aula, Tartu MAAÜLIKOOL: Vilistlaskonverents "Maamajandus Seob Inimesi - MSI 50!"
04.10.2019 Lääne-Harju Koostöökogu MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastus Lääne-Harju Koostöökogu
03.10.2019 Rakvere Aqva Spa konverentsikeskus EPKK: Piimafoorum 2019
03.10.2019 Polli, Viljandimaa MAAELUVÕRGUSTIK: Maaeluvõrgustiku ja ETNA Eestimaal õppekülastus Polli
03.10.2019 üle Euroopa EUROOPA KOMISJON: Üle-maailmne digitaalse hariduse häkaton - DigiEduHack
02.10.2019 Maaeluministeerium, Lai tn 39/41, Tallinn MAAELUMINISTEERIUM: Seminar Euroopa liidu kvaliteedimärkidest
02.10.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
01.10.2019–05.10.2019 Austria VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Õppereis
30.09.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
30.09.2019 Prandi, Järvamaa JÄRVA ARENGU PARTNERID: Üldkogu
30.09.2019 KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Külla tuleb maaeluministeerium
28.09.2019 üle-Eesti KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Külastussündmus "Maal elamise päev"
27.09.2019 VEBINAR MAAELUVÕRGUSTIK: vebinar - ETNA mikrokrediit
26.09.2019 Tallinn, hotell Euroopa TOIDUTEAVE.EE: Toiduohutuse konverents “Petuskeemid toidulaual - kuidas tagada toidu autentsus?"
25.09.2019 Brüssel, Belgia EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: ENRD temaatilise töögrupi "Biomajanduse ja kliimategevused maapiirkonnas" töökohtumine
25.09.2019–26.09.2019 Eesti Maaülikool, Fr. R. Kreutzwaldi 1A, Tartu 51014, ruum 0045. EESTI MAAÜLIKOOL: Ühistegevuse praktilised kogemused
25.09.2019 Tapa, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: Põhja-Eesti kohaliku toidu projekti kokkuvõttev arutelu
25.09.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Üldkoosolek
25.09.2019 Sõmeru, Lääne-Virumaa KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Maal elamise päeva avastart
25.09.2019 Liiva 13, Kultuurikeskus Kannel, Võru LÕUNA-EESTI TOIDUVÕRGUSTIKUD: 3. Lõuna-Eesti Toidukonverents
24.09.2019–26.09.2019 Soul, Korea OECD: 12. Maaelu arengu konverents "Heaolu maapiirkonnas"
24.09.2019 MULGIMAA ARENDUSKODA: Juhatuse koosolek
24.09.2019 VÕRTSJÄRVE ÜHENDUS: Tootearenduse ja turunduse aluste õppepäev
23.09.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Juhatuse koosolek
23.09.2019–28.09.2019 Leedu RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Õppereis
21.09.2019 Järvamaa JÄRVAMAA LEADER TEGEVUSGRUPID: Järvamaa Avatud Käsitöökodade päev
20.09.2019 Tartu Eesti Maaülikool Kreutzwaldi 56/1 auditoorium A 305 MAAÜLIKOOL: Ravimite vastutustundlik kasutamine
20.09.2019 RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
19.09.2019–23.09.2019 Küpros HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Projekti Rural Flavours õppereis
19.09.2019 Poitiers, Prantsusmaa ENRD: Perioodi 2014-2020 Euroopa riiklike maaeluvõrgustike 15. kohtumine
19.09.2019–20.09.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: "Võrumaa ettevõtjate kasvuprogramm" koolitus
19.09.2019 Martensi väljak, Pärnu linn, Pärnumaa EPKK: Liivimaa maitsed toidupakkujate ja -tootjate kontaktüritus
19.09.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
18.09.2019 Maaeluministeeriumi suur saal, Lai tn 39/41, Tallinn MAAELUMINISTEERIUM: Eesti Maaelu arengukava 2014-2020 seirekomisjoni 16. istung
18.09.2019–22.09.2019 Ahvenamaa, Soome PARTNERID: Õppereisi Ahvenamaa Avatud Talude päevadele
18.09.2019 Jõgeva, Jõgevamaa JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Taotlusvooru infopäev
18.09.2019 MULGIMAA ARENDUSKODA: Koolituspäev "Teenuse ja toote arendus"
16.09.2019 Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Taotlusvooru infopäev
16.09.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
16.09.2019–19.09.2019 Läti LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Ringmajandus maapiirkonnas" õppereis
12.09.2019 Koper, Sloveenia KONVERENTS: Arukad külad - maaelu arengu võti!
11.09.2019 Klaara Manni puhke- ja seminarikeskus, Pärnumaa LINC 2019 Eestis: Kontaktiseminar - Cooperation Corner Seminar
11.09.2019 Pärnu-, Lääne- ja Viljandimaa LINC: Õppereisid 1-9
10.09.2019–13.09.2019 Pärnu, Pärnumaa LINC: Rahvusvaheline Leader konverents LINC 2019 Eestis
08.09.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
03.09.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Taotlusvooru infopäev
29.08.2019 Maidla, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlusvooru infopäev
29.08.2019 Võrumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Kollased Aknad projektikoosolek
27.08.2019 Väätsa rahvamaja, Türi vald, Järvamaa KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Infopäev maal elamise päeval osalevatele kohalikele omavalitsustele
27.08.2019 Ööbiku Gastronoomiatalu, Raplamaa MAAELUMINISTEERIUM: Kohaliku toidu tarnemudelit tutvustav seminar (LÜKKUB EDASI, UUT AEGA VEEL EI TEA)
27.08.2019 Põlva, Põlvamaa PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
27.08.2019–31.08.2019 Võru, Tartu, Tabasalu, Viljandi, Haapsalu, Muhu, Kuressaare, Karala ETKL: Talutoidu karavan
26.08.2019 Harjumaa LÄÄHE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
26.08.2019–28.08.2019 Rohelise Jõemaa Koostöökogu piirkond ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlusvooru infopäev
26.08.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Taotlusvooru infopäev
26.08.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
25.08.2019–29.08.2019 Poola IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Õppereis
25.08.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
23.08.2019 Hindreku talu, Järvamaa MAAELUVÕRGUSTIK: Avatud talude tagasiside simman 2019
23.08.2019–24.08.2019 Vormsi LEADER TEGEVSUGRUPID: Inspiratsiooniväljasõit "Turism Vormsi saare näitel"
22.08.2019 VEBINAR MAAELUVÕRGUSTIK: Vebinar "Naised ja leidlikkus"
22.08.2019–23.08.2019 Ähtäri, Soome MUA: Maapiirkonna teadlaste üritus
22.08.2019 Iisaku, Ida-Virumaa PEIPSI-ALUTAGUSE KOOSTÖÖKODA: Üldkoosolek
21.08.2019 Hiiumaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse tööseminar
15.08.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Taotlusvooru infopäev
14.08.2019–15.08.2019 Toila ja Virumaa MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER suveseminar
14.08.2019–17.08.2019 LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Säästva turismi arendamine” õppereis
14.08.2019 Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Põlvamaa Leader tegevusgrupp külas Virumaa Südames
13.08.2019 Saku, Teaduse 4/6 Põllumajandusuuringute Keskus PMK: mullaproovide võtmise koolitus
11.08.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
10.08.2019 Paikuse, Pärnumaa ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Rohelise Jõemaa VIII Suvemängud
09.08.2019–10.08.2019 Paide, Järvamaa PAIDE ARVAMUSFESTIVAL 2019
07.08.2019–09.08.2019 Iiirimaa MAAELUVÕRGUSTIK: AKIS õppereis Iirimaale
06.08.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäevad
06.08.2019 Tsura talu OÜ, Valgamaa ANU AIT: Veiseliha meie toidulaual
05.08.2019–11.08.2019 Eesti LEADER TEGEVUSGRUPID: Amaze Me Leader 2019
05.08.2019 VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Ettevõtluse meetme infopäev taotlejatele
01.08.2019 Põllumajandusuuringute keskuse (PMK) Jäneda hoone MAAELUVÕRGUSTIK: Vebinar LEADER rakendamise teemadel
01.08.2019–04.08.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Projekti Rural Flavours seminar
01.08.2019–03.08.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Mulgimaa Arenduskoda külas Võrumaal
31.07.2019–01.08.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäevad
29.07.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
28.07.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
26.07.2019–28.07.2019 Räpina aianduskool, Eesti EESTI KÜLALIIKUMINE KODUKANT: MAAPÄEV
26.07.2019–27.07.2019 Läti ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Saunafestival
20.07.2019–21.07.2019 Eesti MAAELUVÕRGUSTIK: Viies üle-eestiline avatud talude päev 2019
20.07.2019 Maamehe golfi talu, Võrumaa MAAELUMINISTEERIUM: Avatud talude avapauk
20.07.2019 Kasepää, Jõgevamaa PEIPSIMAA KOGUKONNAKÖÖK: Rääbisefestival
20.07.2019–19.07.2019 Eesti MAAELUVÕRGUSTIK: Soome maaeluvõrgustiku ringsõit avatud taludes
18.07.2019 Üdruma (Läänemaa), Kõljala (Saaremaa) ja Sõruotsa (Hiiumaa) külad KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Aasta Küla nominentide külastamine (5)
14.07.2019 TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
13.07.2019 Ida-Virumaa Kaevandusmuuseum, Jaama 100, Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa ETKL: Talupäev
10.07.2019 Matapera, Viljandimaa PMK: Viljandi katsekeskuse põldkatsete esitluspäev
09.07.2019 Hageri (Raplamaa), Väätsa (Järvamaa) ja Sadala (Jõgevamaa) külad KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Aasta Küla nominentide külastamine (4)
08.07.2019 Jõesuu (Pärnumaa), Holstre (Viljandimaa) ja Vidrike (Valgamaa) külad KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Aasta Küla nominentide külastamine (3)
08.07.2019 Polli, Viljandimaa EMU: Kirsi ja maasika sordid
08.07.2019–14.07.2019 Eesti LEADER TEGEVUSGRUPID: Peipsi Järvefestival 2019
05.07.2019 Jõgevamaa EESTI MAHEPÕLLUMAJANDUSE SIHTASUTUS:Teraviljasortide ja agrotehnika esitluspäev
04.07.2019 SCANDAGRA põllupäev
03.07.2019 Albert Borschette Congress Centre (CCAB), Rue Froissart 36, Brüssel, Belgia ENRD: Seminar "Biomajanduse võimaluste ära kasutamine Euroopa maapiirkondade hüvanguks"
03.07.2019 Brüssel, Belgia Horizon2020 SC2 ehk biomajanduse valdkonna partnerlusüritus
02.07.2019 Kreutzwaldi 1a, Eesti Maaülikooli peahoone aula, Tartu PMK: Põllumajanduse suurandmete konverents
02.07.2019 Dagen Haus, Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU ja MAAELUVÕRGUSTIK: Avatud talude päeva tutvustav piirkondlik infopäev Hiiumaa taludele
30.06.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
30.06.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Kohaliku turvalisuse perepäev "Valmisoleku päev"
28.06.2019 Saaremaa, Kuressaare SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
27.06.2019 Lohkva (Tartumaa), Karilatsi (Põlvamaa) ja Lüübnitsa (Võrumaa) külad KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Aasta Küla nominentide külastamine (2)
26.06.2019–27.06.2019 Põltsamaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Idee-ja kogemusreis külaliidritele
26.06.2019 Suursoo (Harjumaa), Käsmu (Lääne-Virumaa), Kiikla (Ida-Virumaa) külad KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Aasta Küla nominentide külastamine (1)
26.06.2019 Harjumaa Ida-Harju Koostöökoda: Üldkoosolek
26.06.2019 Vehendi, Tartumaa VÕRTSJÄRVE ÜHENDUS: Üldkoosolek
26.06.2019–29.06.2019 Tartu LEADER TEGEVUSGRUPID: NG rahvusvahelise projekti juhtpartnerite kohtumine
25.06.2019–29.06.2019 Eesti LEADER TEGEVUSGRUPID: 5* Nature projektipartnerite kohtumine
21.06.2019 Saku, PMK, Teaduse 4/6, suur saal PMK: Põllumajanduse suurandmete temaatikat tutvustav infopäev
20.06.2019 Conference centre L42, Rue de la Loi 42, Brüssel, Belgia ENRD: Töögrupp "Lihtsustatud maksete võimalused maaelu arengus: Saadud kogemused ja uued võimalused"
20.06.2019 Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametis (Tähe 4, ruum 122), Tartu PMK: Põllumajanduse suurandmete temaatikat tutvustav infopäev
18.06.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Üldkoosolek
17.06.2019 Kauhava, Soome SAARTE KOOSTÖÖKOGU: The FinEst Band Camp projekti laager
17.06.2019 Prangli saar, Viimsi vald MAAELUVÕRGUSTIK: Maaeluvõrgustiku koostöökoja 11. istung perioodil 2014-2020
17.06.2019 KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
16.06.2019–20.06.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Noorte kalandus- ja merenduslaager
16.06.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
15.06.2019 Sänna küla, Võrumaa MES: Praktiline lihaveisekasvatajate konverents
14.06.2019–15.06.2019 Aegna saar LEADER TEGEVUSGRUPID: Vabatahtliku pääste teemaline inspiratsiooniväljasõit ja seminar
14.06.2019 Kuusiku, Raplamaa PMK: Kuusiku katsekeskuse PÕLLUPÄEV
14.06.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Üldkoosolek
14.06.2019 Põlva PIIRIVEERE LIIDER: Avatud talude päeva tutvustav piirkondlik infopäev Põlvamaa taludele
13.06.2019 Väätsa, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Ettevõtjate suveseminar
13.06.2019 Tallinn, Paadi 5, Hestia Euroopa Hotelli (Lääne Euroopa saal) TOIDULIIT: IV Tasakaalustatud toitumise konverents
13.06.2019 Veebi vahendusel MAAELUVÕRGUSTIK: Avatud taludele vebinar telefonirakenduse GoInvite tutvustamiseks
13.06.2019 Hiiumaa MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Hiidlaste Koostöökogu
12.06.2019–14.06.2019 Leedu ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Säästva turismi jätkuprojekti koostöölepingu allakirjutamine
12.06.2019–13.06.2019 Bukarest, Rumeenia ENRD: Perioodi 2014-2020 Euroopa riiklike maaeluvõrgustike 14. kohtumine
12.06.2019–14.06.2019 Jõgeva, ETKI J. Aamissepa 1 TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Põldtunnustajate koolitus
12.06.2019–13.06.2019 Lääne-Harju Koostöökogu KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Õppereis
12.06.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Üldkoosolek
12.06.2019 VEBINAR MAAELUVÕRGUSTIK: vebinar - Tagasi Eestis! Kas ettevõtjaks maapiirkonnas?
11.06.2019 Maaeluministeeriumi suur saal, Lai tn 39/41, Tallinn MAAELUMINISTEERIUM: EESTI MAAELU ARENGUKAVA 2014-2020 SEIREKOMISJONI 15. ISTUNG
11.06.2019 Rannu, Tartumaa EESTI TAIMEKASVATUSE INSTITUUT: Esitluspäev Rannu Seeme OÜs
11.06.2019 Abja, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Üldkoosolek
11.06.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
10.06.2019 Tori, Pärnumaa ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
08.06.2019–09.06.2019 Mulgimaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Õppereis Mulgimaale
07.06.2019 Ida-Virumaa PIIRIVEERE LIIDER: Õppereis Kirderanniku Koostöökogu piirkonda
07.06.2019–08.06.2019 Soome LEADER TEGEVUSGRUPID: Õppereis "Sustainable and village tourism"
06.06.2019 Rummu, Paekalda Puhkekeskus LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Äriplaani koostamise koolitus
06.06.2019 Lormes, Prantsusmaa ENRD: Temaatilise töögrupi "Arukad külad" 8. kohtumine
06.06.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone, Lääne-Virumaa INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK: Innovatsiooniklastri meetme toetuse saajate ümarlaud 1/2019
06.06.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
06.06.2019–07.06.2019 Zaļenieki, Läti LÄTI KÜLALIIKUMINE: Maapäev
06.06.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Infopäev ja koolitus 2019 taotlusvooru ettevalmistamiseks
06.06.2019 Põlva JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Avatud talude päeva tutvustav piirkondlik infopäev Jõgevamaa taludele
05.06.2019 Mooste, Põlvamaa PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Koostöökohtumine Soome LEADER-tegevusgruppidega
05.06.2019 Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
04.06.2019 L42 Business Center in Rue de la Loi 42., Brüssel, Belgia ENRD: Töögrupp "Põllumajandusettevõtete konkurentsivõimelisus ühise põllumajanduspoliitika kaudu"
04.06.2019 Võru, Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
03.06.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
03.06.2019–06.06.2019 Eesti LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti õppereis
03.06.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
02.06.2019–03.06.2019 Rahvusvaheline konverents “Industry 4.0 in Practice” Tallinnas
01.06.2019 Sõmeru keskusehoone sees ja ümber MAAELUFESTIVAL
01.06.2019 Räpina PIIRIVEERE LIIDER: Piiriveere Liider kutsub külla
30.05.2019 Rummu, Paekalda Puhkekeskus LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Äriplaani koostamise koolitus
29.05.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek
29.05.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Revisjonikomisjoni koosolek
29.05.2019 TalTech Mektory, Raja 15, Tallinn Rahvusvaheline konverents “Industry 4.0 in Practice” Tallinnas
29.05.2019–30.05.2019 Valga MAATURISM: Roheliste rööbaste tutvustusreis ja konverents
29.05.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Kordusüldkoosolek
29.05.2019 Haljala, Lääne-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Pealinnast piirilinna” töökoosolek
29.05.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: III konverents sarjast "Turvaline kogukond": Turvalisus algab kodust
29.05.2019 Mikitamäe, Võrumaa PIIRIVEERE LIIDER: Üldkoosolek
28.05.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Ringreis "Teel taludesse!"
28.05.2019 PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
28.05.2019–31.05.2019 Tallinna Tehnikaülikooli Loodusteaduste maja EPKK: Toidu kvaliteedi hindamine: tootearendus, toote kirjeldamine ja sensoorne analüüs tootegruppide kaupa
28.05.2019 Karksi-Nuia, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Juhatuse koosolek
27.05.2019–31.05.2019 Gotland HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: OFF GRID koosolek ja õppereis
27.05.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Säästva turismi jätkuprojekti koosolek
27.05.2019–28.05.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI MAAÜLIKOOL: Koostöö arendamise meetodid
25.05.2019 Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Viimsi Trepijooks - Ühisprojekt Leader liigub läbi Rae, Viimsi, Jõelähtme üritusi
24.05.2019 Harjumaa, Laitse LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Porikuu festivali 2019 arutelu
23.05.2019–24.05.2019 Leedu ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna seminar
22.05.2019 Jõgeva JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Üldkoosolek
22.05.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
21.05.2019–22.05.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER infopäev (2019/1)
21.05.2019 Brüssel, Belgia ENRD: Töögrupp võitlemaks maapiirkonna rahvaarvu vähenemisega "Uute võimaluste loomine elujõuliste maapiirkondade tekkeks"
20.05.2019 Maaeluministeeriumi suur saal, Lai tn 39 // Lai tn 41, Tallinn PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK 2014-2020 vahehindamise aruande tutvustamine
20.05.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjonide koosolekud (2019 I taotlusvoor)
20.05.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Juhatuse koosolek
20.05.2019 Meremäe, Võrumaa PIIRIVEERE LIIDER: Juhatuse koosolek
20.05.2019 Vastse-Kuuste, Põlvamaa PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Üldkoosolek
20.05.2019–24.05.2019 Itaalia JÄRVA ARENGU PARTNERID: Juhatuse õppereis
19.05.2019–24.05.2019 Portugal LEADER TEGEVUSGRUPID: Virumaa tegevusgrupid õppereisil
18.05.2019–19.05.2019 Vana postimaantee LEADER TEGEVUSGRUPID: "Elamused pealinnast piirilinna"
18.05.2019 Hiina HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: ONE BELT ettevõtluskonverents ja õppereis
17.05.2019 Veebi vahendusel MAAELUVÕRGUSTIK: Vebinar meetme 16.2 „Uute toodete, tavade, protsesside ja tehnoloogiate arendamise toetus“ taotlejatele
17.05.2019 Tuula küla, Harjumaa NELJA VALLA KOGU: FinEst Projeti Töötuba nr 6 - rajame koos tunnetusaia Tuula Külaksekusesse
17.05.2019 Kostivere, Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Hindamisomisjonide lõpp-istungid
17.05.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Serireringreis nr 6
15.05.2019 Brüssel, Belgia EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: ENRD temaatilise töögrupi 3. töökohtumine "Biomajanduse populariseerimine"
15.05.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia Hotell,Tallinn Läänemere III Kalandusfoorum
15.05.2019 JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Õppereis Võrumaale Leader-projektidega tutvuma
15.05.2019 Teaduse 2, Saku, Harjumaa PÕLLUMAJANDUSAMET: Põllumajandusameti avatud uste päev mesinikele
15.05.2019 Kärdla, Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Dmitri Demjanovi loeng ja meistriklass
15.05.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: HIndamiskomisjonide koosolekud (2019 I taotlusvoor)
15.05.2019 Tallinn LEADER TEGEVUSGRUPID: 4KTG töökoosolek
14.05.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamise töörühma tagasiside arutelu ja õppekäik
14.05.2019–17.05.2019 Šotimaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: ONE BELT Energeetika ja ettevõtluskonverents
14.05.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Juhatuse koosolek
14.05.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
13.05.2019–17.05.2019 Sloveenia ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppereis
13.05.2019 Brüssel Belgia EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Euroopa maaeluvõrgustike juhtrühma 11. töökohtumine
10.05.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: MTÜ Kohalik Toit üldkoosolek
10.05.2019 Poola JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Õppereis
09.05.2019 Räpina Aianduskool, Pargi 32, Räpina RÄPINA AIANDUSKOOL: Maasikakasvatus algajale
09.05.2019 Kiviõli. Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Ettevõtjate hommik
09.05.2019 Toila, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Hindamise töörühma koosolek
08.05.2019 Jõgeva JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: NG rahvusvahelise koostööprojekti töögrupi koosolek
07.05.2019 VEBINAR MAAELUVÕRGUSTIK: vebinar - MAATURISMI ABC kl 10.00
07.05.2019 VEBINAR MAAELUVÕRGUSTIK: vebinar - MAATURISMI planeerimine LEADER strateegias kl 12.30
06.05.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Infopäev - "Kuidas koostada äriplaani ja projektitaotlust NVK Leader taotlusvooru?"
06.05.2019–10.05.2019 Ukraina, Ternopili VÕRTSJÄRVE ÜHENDUS: Kogemusreis
04.05.2019 Võru linn EESTI TOIDUPIIRKOND: teid Eesti toidupiirkonna 2019 Vana-Võromaa maitsete aasta avapidu
03.05.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse sinine auditoorium, Jäneda, Lääne-Virumaa KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elamise päeva piirkondlik infopäev kohalikele omavalitsustele (LISATUD ETTEKANDED JA JÄRELVAATAMISE LINK)
03.05.2019 Tallinna Lauluväljak, Eesti Toidumess – Sööma! EESTI MAAÜLIKOOL: Mahekonverents: Vali mahetoit – hea sinule, hea loodusele!
02.05.2019–05.05.2019 Horvaatia HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Õppereis
02.05.2019–03.05.2019 MULGIMAA ARENDUSKODA: Strateegia muutmise arutelu
02.05.2019 Kernu, Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
02.05.2019 PARTNERID: Projektitaotluste paikvaatlused
02.05.2019 Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
01.05.2019 Üle Eesti EESTI MAATURISM: Maaturismi ettevõtete avatud uste päev
30.04.2019 Kõmsi Rahvamaja, Pärnumaa KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elamise päeva piirkondlik infopäev kohalikele omavalitsustele
30.04.2019 Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate ärakuulamine
30.04.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti Itaalia õppereisi järelkohtumine
29.04.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Üldkoosolek
28.04.2019 Mustvee rannapromenaad, Jõgevamaa III Peipsi toidu suur pidu
27.04.2019 üle Eesti MAAELUMINISTEERIUM: Kolmas üle-eestiline avatud kalasadamate päev
27.04.2019–28.04.2019 PEIPSI-ALUTAGUSE KOOSTÖÖKODA: Kanuuretk 2019
26.04.2019–27.04.2019 Läti ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna projekti seminar
26.04.2019 Harjumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Loode-Eesti turismiasjaliste kokkusaamine
26.04.2019 Eesti Põllumajandusmuuseum, Ülenurme, Tartumaa EESTI RUKKI SELTS: Eesti rukki päev
25.04.2019 Eesti Maaülikooli Tehnikamaja, Kreutzwaldi 56/1, Tartu PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK vahehindamise põllumajandustootjate fookusgrupp
25.04.2019–26.04.2019 Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekti “Muutustega kohanemine” tegevus
25.04.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Local Security" õppereisi eelkohtumine
25.04.2019–27.04.2019 Tartu, Tartu näituste messikeskus MAAMESS 2019
24.04.2019 Eesti Maaülikool, Tartu EPKK: Keskkonnateadliku põllumajandustootmise koostööprojekti "GreenAgri" lõpukonverents
24.04.2019–25.04.2019 Tartu Ülikooli raamatukogu, Tartu, Wilhelm Struve 1 ja Simuna rahvamaja MTÜ PAIK: Struve rahvusvaheline konverents ja Simuna konverents
24.04.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia konverentsikeskus, Tallinn EESTI TOIDUAINETETÖÖSTUSE LIIT: XII Toiduainetööstuse Aastakonverents
24.04.2019 Meritullimkatu 1, Soome Hariduse- ja kultuuriministeerium SOOME MAAELUVÕRGUSTIK: CLLD kohtumine Helsingis
24.04.2019–25.04.2019 Võrumaa PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU: Õppereis Võrumaale UMAMEKK piirkonda
24.04.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Juhatuse koosolek
23.04.2019 Jäneda, Lääne-Virumaa MAAELUVÕRGUSTIK: Maaeluvõrgustiku koostöökoja 10. istung perioodil 2014-2020
23.04.2019–25.04.2019 Eesti Maaülikooli aula, Kreutzwaldi 1, Tartu EESTI MAAÜLIKOOL: Rahvusvaheline konverents "Agroforum Mare Balticum"
23.04.2019 Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Esitatud projektide paikvaatlus
22.04.2019 Maaelu Edendamise Sihtasutuse saal (Oru 21, Viljandi) KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elamise päeva piirkondlik infopäev kohalikele omavalitsustele
20.04.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Kaks Kohviringi ümber Soomaa
18.04.2019 EESTI LEADER LIIT: Üldkoosolek
18.04.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Üldkoosolek
18.04.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Laiendatud strateegiarühma koosolek
18.04.2019 Türi kultuurimaja, Järvamaa PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK vahehindamise LEADER fookusgrupp (3/3)
18.04.2019 Akadeemia tee 3, ruum SOC-209, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinn Konverents „ Biomajandav Eesti: tänane olukord ja vaade tulevikku“
17.04.2019 Tartu Loodusmaja, Lille 10, Tartu PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK vahehindamise LEADER fookusgrupp (2/3)
16.04.2019 Centennial Hotell, Endla 15, Tallinn ETaG: Horisont 2020 algajate koolitus Tallinnas
16.04.2019 Joaveski, Harjumaa ARENDUSKODA: Üldkoosolek
15.04.2019–17.04.2019 Dublin, Iirimaa Üheteistkümnes SCARi SWG AKIS4 kohtumine Dublinis
15.04.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Loode-Eesti kohaliku toidu arutelu
15.04.2019–16.04.2019 Taagepera, Valgamaa LEADER TEGEVUSGRUPID: LEADER koostööprojekti "Peipsimaa võrgustike tugevdamine" väljasõit
13.04.2019 Altmõisa külalistemaja, Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Kohaliku toidu päev – kontaktmess
11.04.2019–12.04.2019 Brüssel, Belgia ENRD: Konverents "Võrgustik - 10! Inspireeriv Euroopa maapiirkond"
11.04.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu EESTI BIOKÜTUSTE ÜHING: Etanooli konverents 2019
11.04.2019 Setomaa PIIRIVEERE LIIDER: Google My Business, Facebook ja Instagram keskkondade koolituspäev
10.04.2019 Kostivere, Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
10.04.2019–15.04.2019 Hispaania PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Koostöö ja heade praktikate kogumise õppereis
09.04.2019–12.04.2019 Malta NELJA VALLA KOGU: Juhatuse ja strateegia vahehindamise töörühma õppereis
09.04.2019 Veebi vahendusel INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK: Vebinar "Õlikanepi ja hariliku hirsi kasvatustehnoloogia optimeerimine"
09.04.2019 Märjamaa rahvamaja, Raplamaa PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK vahehindamise LEADER fookusgrupp (1/3)
09.04.2019 Rakvere, Lääne-Virumaa PARTNERID: Juhatuse koosolek
09.04.2019 Rapla, Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Ettevõtluse meetme projektide hindamiskomisjoni istung
08.04.2019–12.04.2019 Portugal ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Säästva turismi õppereis
05.04.2019 Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Raplas tunnustatakse maaelu edendajaid
05.04.2019 Haapsalu NELJA VALLA KOGU: EstPol projekti koosolek
04.04.2019 Eesti Maaülikooli spordihoone, Tartu, Eesti EMÜ: Eesti Maaülikooli karjääripäev
04.04.2019 Põlva kohvik Aal TARTUMAA PL: Sibulköögiviljade kasvatustehnoloogiad ja taimekaitse
04.04.2019 Türi Kultuurikeskuse II korruse klaassaalis (Hariduse 1, Türi, Järva maakond) EPKK: Põllu- ja metsamajanduse taristu arendamine ja hoid
04.04.2019 Rooma, Itaalia LEADER: Kiirkohtingu meetodi üritus
03.04.2019–04.04.2019 Hiiumaa ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppereis Hiiumaale
02.04.2019–04.04.2019 Chisinau, Moldova ENPARD: EL-Moldova LEADER konverents
02.04.2019 Tallinn LEADER TEGEVUSGRUPID: HARJULEADER koostööprojekti nõupidamine
01.04.2019–04.04.2019 Itaalia LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse projekti õppereis
30.03.2019–31.03.2019 Võrumaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppereis Võrumaale SÄNNA KULTUURIMÕISA
29.03.2019 Olustvere TMK OLUSTVERE TMK: Karja- ja heinamaade kasutamine lihaveisekasvatuses (2päevane)
29.03.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekti “Muutustega kohanemine” tegevus
29.03.2019 Tartu LEADER TEGEVUSGRUPID:National Geographic projekti kohtumine
28.03.2019–28.03.0209 Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 TOIDULIIT: Toidualase teabe esitamine
28.03.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Hindamiskomisjoni koolitus
27.03.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Biosfääri päev
27.03.2019 Veebiseminar EUROOPA VÕRGUSTIK: Veebiseminar “Intellektuaalomandi õigused Horisont 2020 projektides”
27.03.2019–28.03.2019 Saku ja Jõgeva TARTUMAA PL ja PMK: "Seemneproovivõtjate koolitus"
27.03.2019 Lääne-Virumaa PAIK: Üldkoosolek
27.03.2019 Rakvere PARTNERID: Hindamiskomisjoni koosolek ja taotlejate ärakuulamine
26.03.2019–26.03.0209 Tartu, Kreutzwaldi 56/1 TOIDULIIT: Toidualase teabe esitamine
26.03.2019 Veskisilla hotell, Türi-Alliku, Järvamaa TARTUMAA PL: Pindala- ja loomatoetuste infopäev
26.03.2019 KODUKANT LÄÄNEMAA: KKLM arenguseminar
26.03.2019 Türi LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Infopäev ettevõtlusmeetmetest taotlejatele
26.03.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvaheline koostööprojekt “Robootika noortele” tegevus
25.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
25.03.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
25.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
22.03.2019 Jäneda hoone suur saal, Tapa vald, Lääne-Virumaa ETNA: Ettevõtlike maanaiste konverents "Tuleviku jalajäljed"
22.03.2019 Olustvere mõis, Viljandimaa MES: Konverents "Põllumees kui tippjuht"
22.03.2019 Saku, Teaduse 4/6 Põllumajandusuuringute Keskus TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Vedel- ja tahesõnniku toitainete sisalduse kalkuleerimine
22.03.2019 Ridaküla seltsimaja, Lääne-Virumaa OLUSTVERE TMK: Põllumajandusloomade heaolu - hobusekasvatus
22.03.2019 Paide TARTUMAA PL: PÕKA aastani 2030
22.03.2019–23.03.2019 Harjumaa IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Inspiratsiooniväljasõit vabaühendustele
22.03.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: Suurprojektide taotlemistingimuste arutelukoosolek
21.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
21.03.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek
21.03.2019 Märja (Aretuse 2), Tartumaa EPKK: Natura 2000 erametsamaale
21.03.2019 MULGIMAA ARENDUSKODA: Mulgimaa ettevõtjate koostööseminar
19.03.2019 LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus ettevõtjatele
19.03.2019 Polli, Viljandimaa EPKK: Aiandusfoorum 2019: Aiasaaduste kokkuost, turustus ja väärindamine
19.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni istung
19.03.2019 Pärnu, Nooruse Maja, Roheline 1b EPKK: Head tootmis- ja hügieenitavad ning söödahügieen
18.03.2019 Viisu, Järvamaa JÄRVA ARENGU PARTNERID: Üldkogu
18.03.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
15.03.2019 Räpina KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekti “Muutustega kohanemine. Vol. 2” koolitus “Viljapuude lõikamine”
15.03.2019 Valgamaa Partnerluskogu VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek (2.1)
15.03.2019 Maaeluministeerium, Tallin, Lai 41/39 TARTUMAA PL: Lühikesed tarneahelad ja kohalike turgude arendamine (LISATUD ETTEKANDED)
14.03.2019 Tallinn, Maaeluministeerium MAAELUVÕRGUSTIK: Arukate külade teemaline ümarlaud (1/2019)
14.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Strateegia seire töörühma koosolek
14.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Revisjonikomisjoni koosolek
14.03.2019 Tartu, Jalaka 48 TARTUMAA PL: Sibulköögiviljade kasvatustehnoloogiad ja taimekaitse
13.03.2019 Võrumaa Toidukeskus, Koidula 7, Võru TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
13.03.2019 Eesti Maaülikooli aula, Kreutzwaldi 1A, Tartu Eesti Maaülikool: Konverents "Eesti Loodus turismimajanduses"
13.03.2019–14.03.2019 Jõhvi ja Kostivere LEADER TEGEVUSGRUPID: Projekti "Pealinnast piirilinna" infopäevad
13.03.2019 Tartu, Raadimõisa hotell AGRICON: Etektiivsem põllumajandus läbi teadliku tegutsemise
12.03.2019 Euroopa Liidu Eesti esindus, Rävala 4, Tallinn TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
12.03.2019 Türi Kultuurikeskus, Hariduse 1 EPKK: Teraviljafoorum 2019 - Kuidas kohaneda muutuvate oludega?
12.03.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: LEADER-meetme infopäev
12.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Hindamiskomisjon tutvub kogukonnameetme projektidega
12.03.2019 Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Ettevõtjate hommik
12.03.2019 Tartu, Kreutzwaldi 5 AIANDUSKLASTER MTÜ: Taasviljuvate maasikate kasvatamise kiletunnelis
11.03.2019–12.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna projekti juhtkomitee
08.03.2019 Sisekaitseakadeemia, Kase 61, Tallinn SISEKAITSEAKADEEMIA: Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid
08.03.2019–09.03.2019 Tallinn Tehisintellekti päev ja ümarlauad
07.03.2019 TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koostööprojekti “Innovatsiooni otsingul” koolituspäev
07.03.2019 Türi LEADER TEGEVUSGRUPID: Internetiturunduse koolitus
07.03.2019 Saku, Teaduse 4/6 Põllumajandusuuringute Keskus TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Uue taimetervise määruse tutvustus
07.03.2019 Kiviõli, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Strateegiamuutmise seminar
06.03.2019–07.03.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A MAAÜLIKOOL: Terve loom ja tervislik toit 2019
06.03.2019 Belgia, Brüssel ENRD: Temaatilise töögrupi "Arukad külad" 7. kohtumine
06.03.2019 Jõhvi TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
06.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Mõttetalgud kogukondade kestliku arengu võtmes
06.03.2019 Keila-Joa, Harjumaa LÄÄNE-HARJUMAA KOOSTÖÖKOGU: Lääne-Harjumaa kogukondade koostööõhtu
06.03.2019 Kostivere, Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
06.03.2019 Tallinn LEADER TEGEVUSGRUPID: 4KTG Töökoosolek
05.03.2019 Waide Motell, Tartumaa MAAELUVÕRGUSTIK: Piirkondlik avatud talude infopäev (LISATUD ETTEKANDED)
05.03.2019 veebiseminar ÄRIPÄEV: Bioloogilised varad ja bioloogiliste varade kajastamine raamatupidamises
05.03.2019 PARTNERID: Ühisprojekti "Mahetooraine Põhja-Eesti toidukultuuris" 8. töötuba
05.03.2019–06.03.2019 Ozolnieki, Läti EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Põhja- ja Baltimaade maaeluvõrgustike 21. kohtumine
05.03.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
04.03.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Küla- ja kultuurimeetme infopäev taotlejatele
04.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni ringsõit
04.03.2019 Sõmeru PARTNERID: Hindamiskomisjoni infopäev
01.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
01.03.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: LEADER infopäev
01.03.2019 Tapa, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: LEADER toetuste hindamiskomisjoni õppepäev
28.02.2019 Radisson Blu Hotell Olümpia, Tallinn Konverents "Biomajandus –loovust ja jätkusuutlikkust kõigile"
28.02.2019 Raasiku IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Taotlusvooru info- ja inspiratsooniõhtud vabaühendustele ja KOV-dele
27.02.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Juhatuse koosolek
27.02.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone, Lääne-Virumaa MAAELUVÕRGUSTIK: Piirkondlik avatud talude infopäev Jänedal (LISATUD ETTEKANDED)
27.02.2019 Kehra IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Taotlusvooru info- ja inspiratsooniõhtud vabaühendustele ja KOV-dele
26.02.2019 Goldenbecki maja, Kullamaa, Läänemaa TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
25.02.2019–01.03.2019 Soome, Põhja-Satakunta piirkond LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti 5*Nature turismiettevõtjate õppereis
22.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Töögrupp "Põlvkondade vahetus maapiirkonnas"
21.02.2019–22.02.2019 Belgia, Brüssel EUROOPA KOMISJON / EUROOPA PARLAMENT: Pilootprojekt "Arukad öko-sotsiaalsed külad" ja arukate külade tulevik
21.02.2019 Tori rahvamaja, Pärnumaa TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
21.02.2019 Rapla RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Rapla)
21.02.2019 Sakus Eesti Taimekasvatuse Instituudi saalis Teaduse 6a EESTI TAIMEKAITSE SELTSi seminar-koosolek
21.02.2019 Euroopa Liidu Majja (Laikmaa 15, Tallinn) EUROOPA KOMISJONI EESTI ESINDUS: Infoseminar "Kas oleme Brexitiks valmis?"
20.02.2019–21.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Perioodi 2014-2020 Euroopa riiklike maaeluvõrgustike 13. kohtumine
20.02.2019 Brüssel, Belgia Ühise programmitöö algatuse 5 rahvusvaheline konverents „Tervislik toit tervislikuks eluks”
20.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Internetiturunduse koolitus ettevõtjale
20.02.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Üldkoosolek
20.02.2019 Taikse, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
20.02.2019 Kohila RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kohila)
20.02.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Liikmete üldkoosolek ja klubiõhtu
19.02.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Märjamaa)
18.02.2019–22.02.2019 Soome LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Local Security" õppereis
18.02.2019 Kaiu, Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kaiu)
18.02.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Ühisturunduse jätkuprojekti arutelu
16.02.2019 Tartu, Kreutzwaldi 5, auditoorium 1A1 MAAÜLIKOOL: Infopäev viinamarjadest
15.02.2019 Sangaste loss, Valgamaa EESTI RUKKI SELTS: Innovatsioonipreemia päev
14.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Üldkoosolek
14.02.2019 Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 TOIDULIIT: Ohtlike kemikaalide infopäev
14.02.2019–15.02.2019 Soome LEADER TEGEVUSGRUPID: SEIC juhtkomitee
14.02.2019 Tallinn RAHVAALGATUSKESTAME: Teemaseminar III: Tööhõive
13.02.2019 Tartu, Maaülikooli aula, Kreutzwaldi 1A EESTI PÕLLUMAJANDUS-KAUBANDUSKODA: Maaelufoorum 2019
13.02.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: ühisprojekti "Muutustega kohanemine. Vol. 2" - Päästeameti loeng "Elanikkonnakaitse"
13.02.2019 Nasva klubi, Saaremaa TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel - JÄÄB ÄRA
13.02.2019 Paldiski, Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti õppereisi eelkohtumine
12.02.2019 Keskkonnaministeeriumi I korruse saal, Tallinn KESKKONNAMINISTEERIUM: Keskkonnahoid läbi innovatsiooni - võimalused ettevõtjatele
12.02.2019 Viljandi LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Projekti "Kogukondlik ja kestlik Lõuna - Järvamaa" raames toimuv õppekäik
12.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (II koolituspäev)
12.02.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
11.02.2019 Sagadi LEADER tegevusgrupid: SEIC projekti toiduteemaline inspiratsioonipäev
11.02.2019 Toila, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
08.02.2019–10.02.2019 Eesti Näituste messikeskus, Pirita tee 28, Tallinn TOUREST 2019
07.02.2019 Muhu vald, Hellamaa külakeskus EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
07.02.2019 PARTNERID: Juhatuse koosolek
07.02.2019 Kiviõli, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
07.02.2019 Maaeluministeerium, Lai tn 39/41, Tallinn EUROOPA MAAELU ARENGU HINDAMISE TUGIÜKSUS: Hindamisalane üritus “EvaluationWORKS!”
06.02.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia konverentsikeskus, Tallinn PUBLICON OÜ: Konverents “Tugev omavalitsus = tugev riik?"
06.02.2019 Raplamaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Kohaliku toidu seminar-õpituba
06.02.2019 Tartu LEADER tegevusgrupid: NATIONAL GEOGRAPHIC meeskonna koosolek
06.02.2019–07.02.2019 Vilnius, Leedu EIP-AGRI töötuba: võimalused ettevõtte tegevuse mitmekesistamiseks ring-biomajanduses
05.02.2019–07.02.2019 Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: LEADER toetuste infopäevad
05.02.2019–07.02.2019 Ellivuori, Soome EUROOPA ARUKATE KÜLADE VÕRGUSTIK: Esimene arukate külade võrgustiku kohtumine
05.02.2019 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuse taotlejate nõustamine
05.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (I koolituspäev)
05.02.2019 Tallinnas Arhitektuurikeskuses RAHVAALGATUS.EE: #kuidasmekestame arutelusarja teemaseminar: Eesti sisene ränne
05.02.2019 Tallinn RAHVAALGATUSKESTAME: Teemaseminar II: Eesti sisene ränne
04.02.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
04.02.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
04.02.2019 Mõedaka, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
02.02.2019 Ao küla, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa MAITSEELAMUSE KODA: Avatakse uus Näkiuurimiskeskus!
01.02.2019 Räpina PIIRIVEERE LIIDER: Hindamiskomisjoni koosolek
01.02.2019 Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Rahvusvahelise LEADER koostöö seminar
31.01.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Raplamaa külade tunnustamisüritus
31.01.2019 Kõrtsialuse, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
30.01.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
30.01.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Strateegia vahehindamise töörühm koosolek
30.01.2019 Audru, Pärnumaa PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
30.01.2019 Lehtse, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: Üldkoosolek
29.01.2019–30.01.2019 PMK Jäneda suur saal, Jäneda MAAELUVÕRGUSTIK: Teabepäev konsulentidele
29.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus
29.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
29.01.2019 Valga, Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Taotlusvoorude infopäev
26.01.2019 Pärnu KODUKANT: Üle-eestiline külavanemate foorum
24.01.2019 PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
24.01.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koolitussari “Ringmajanduse kasu väikeettevõttele” - sissejuhatus ringmajandusse
24.01.2019–26.01.2019 Olustvere LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti SEIC lõpuseminar
24.01.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: Strateegia uuenduste avalikustamise seminar
23.01.2019 Harjumaa EESTI LEADER LIIT: Arutelu “Kogukonnameetod ja multifondid”
23.01.2019–25.01.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu HORIZON2020: Energia valdkonna infopäev ja Kesk- ja Ida-Euroopa säästva energeetika konverents
23.01.2019–25.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
22.01.2019 Rävala 2, Euroopa Liidu Maja, Tallinn Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusprogrammide infopäev Tallinnas
22.01.2019 Põlva PÕLVAMAA PARTNERLSUKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti infopäev
21.01.2019–22.01.2019 Viljandimaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koolitusprogrammi “Innovatsiooni otsingul” õppereis
19.01.2019 Murimäe Veinikeleder, Valgamaa AIANDUSKLASTER MTÜ: Viinamarjade infopäev
18.01.2019–19.01.2019 Soome HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Osalemine matkamessil
18.01.2019 Karksi, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Hindamiskomisjoni koosolek
17.01.2019 Helsingi messikeskus, Messuaukio 1, Helsingi, Soome SOOME MAAELUVÕRGUSTIK: EIP-töörühmade seminar
17.01.2019 Tartu LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppepäev Tartu ettevõtluskülas
17.01.2019 Laulasmaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
17.01.2019 Roosna-Alliku, Järvamaa EESTI LEADER LIIT: Juhatuse koosolek
17.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Ärikiirendi "Hakkama kasvama" piirkonna ettevõtjatele
16.01.2019 Suur-Ameerika 1, Tallinn (superministeeriumi konverentsikeskus) EVEA: Konverents "Eesti ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni"
16.01.2019 Otepää, Valgamaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Kagu-Eesti tegevusgruppide tegevjuhtide koosolek
16.01.2019 Sõmeru, Lääne-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Virumaa tegevusgruppide koosolek
15.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Hommik ettevõtjatega
15.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Infotund
14.01.2019 Mulgi vald, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: III meetme paikvaatlused
11.01.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Üldkoosolek ja arenguseminar
11.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Aastalõpuseminar ja üldkoosolek
11.01.2019 KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Seminar ja liikmete üldkoosolek
10.01.2019–11.01.2019 Narva-Jõesuu LEADER TEGEVUSGRUPID: Talveseminar 2019
10.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev
09.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev (Haljala)
09.01.2019 Anija mõis IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Toidutootjate ja toitlustajate koostöökohtumine
07.01.2019 Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuste infopäev
Kokku leiti 551 kirjet


 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, info@maainfo.ee
Maainfo