Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid

Maaelu võrgustikutöö osakond

Reve Lambur juhataja +372 529 8009 reve.lambur [at] pmk.agri.ee
Hanna Tamsalu juhataja asetäitja +372 520 1078 hanna.tamsalu [at] pmk.agri.ee
Konstantin Mihhejev peaspetsialist +372 5845 1896 konstantin.mihhejev [at] pmk.agri.ee
Ave Bremse peaspetsialist +372 515 6412 ave.bremse [at] pmk.agri.ee
Helene Kõiv
(lapsehoolduspuhkusel)
peaspetsialist +372 5622 5141 helene.koiv [at] pmk.agri.ee
Meeri Maastik peaspetsialist +372 525 8261  meeri.maastik [at] pmk.agri.ee
Erik Lööper peaspetsialist +372 384 9795 erik.looper [at] pmk.agri.ee
Karme Petrutis peaspetsialist +372 5346 8218  karme.petrutis [at] pmk.agri.ee
Annika Suu peaspetsialist   annika.suu [at] pmk.agri.ee 
Liina Ulm peaspetsialist +372 5350 5506 liina.ulm [at] pmk.agri.ee 
Karmen Ibus peaspetsialist   karmen.ibus [at] pmk.agri.ee
Rutt Tõnurist
peaspetsialist +372 384 9705 rutt.tonurist [at] pmk.agri.ee
Liisa Kübarsepp
(lapsehoolduspuhkusel)
peaspetsialist    
Agnes Kivistik
(lapsehoolduspuhkusel)
peaspetsialist    

Christiana Kristal peaspetsialist +372 5300 3674 christiana-gabriela.kristal [at] pmk.agri.ee

>>>Põllumajandusuuringute Keskuse kõigi osakondade kontaktid leiab SIIT.

Viimati muudetud: 25.04.2022